Gyd. Silvija Damalakienė

Gyd. odontologė-endodontologė

Studijos:

Rugsėjis 2010 – Balandis 2011 Gyd. odontologė. Utenos Kolegija, Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos fakultetas, Odontologinės priežiūros katedra, Utena.

Rugsėjis 2010 – Birželis 2011 Dėstytoja. Utenos kolegija, Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos fakultetas, Odontologinės priežiūros katedra, Utena.

2006 – 2010 Gydytojo odontologo profesinė kvalifikacija, Vilniaus universitetas

2003 – 2005 Medicinos studijos, Vilniaus universitetas


Kvalifikacijos kėlimas:

Rugsėjis 2017 – „Dantų tiesioginio restauravimo kompozitu subtilybės“, Walter Dias, BMOD, Vilnius.

Gegužė 2017 – „ Visuomenė ir odontologija: iššūkiai ir sprendimai“. Visuotinis odontologų rūmų narių susirinkimas ir tarptautinis kongresas.

Kovas 2017 – „Direct composite restorations: from a to z by Dr. Rodrigo Castillo (Spain)“. Cosmedent, Vilnius.

Vasaris 2017 – „Anterior and posterior aesthetic dentistry – the complete course“. Dr. Robert Marus, New York, USA.

Gegužė 2016 – „Sudėtingų endodontinių gydymo atvejų ir komplikacijų gydymo būdai“. BMOD teoriniai-praktiniai kursai, Vilnius.

Rugsėjis 2015 – „ESE Congress‘15“, Barcelona, Spain.

Lapkritis 2014 –„Endobaltic 2014“, Vilnius.

Spalis 2012 – „Advanced Crown Bridge, Protezavimo vainikėliais ir tiltais praktinis kursas“, London Department of Postgraduate Medical and Dental Education, LonDec. London.

Balandis 2012 – „Endodontinis gydymas naudojant ProTaper, System B/Obtura sistemas ir koferdamą praktinis kursas“, London Department of Postgraduate Medical and Dental Education, LonDEC, London.

Kovas 2012 – „IR(ME)R radiologijos kursai“. King’s Postgraduate Centre , London.
Spalis 2011 – Konferencija „Prevencija, ankstyva diagnostika ir minimali invazija odontologijoje“,Druskininkai.

Balandis 2011 – „Gydytojų odontologų draugijos ir 3M ESPE konferencija“,Konferencija protezavimo, dantų ligų profilaktikos ir kitais aktualiais odontologijos klausimais, Vilnius.

Lapkritis 2010 – Tarptautinė konferencija „Challenges and Achievements in Restorative and Functional Dentistry“, International Quintessence Publishing Group, Kaunas.

Spalis 2010 – Tarptautinė konferencija „Odontologijos naujovės praktikoje“, Kaunas.

Gegužė 2010 – „Probleminio mokymo(si) sistemos diegimas Attisiba aukštojoje mokykloje.Tarptautinės patirties sklaida“, PROMOSID projektas, Ryga, Latvija.

Gegužė 2010 – „Periodontologijos aktualijos“. Tarptautinė konferencija aktualiais periodontologijos klausimais. Lietuvos periodontologų draugija, Vilnius.

Vasaris 2010 – „Dogmos ortopedinėje odontologijoje. Kritinis požiūris“. OOSK konferencija ortopedinės odontologijos aktualiais klausimais, Vilnius.

Vasaris 2010 – „Gydytojų odontologų draugijos ir 3M ESPE konferencija“. Konferencija protezavimo, dantų ligų profilaktikos ir kitais aktualiais odontologijos klausimais.

Spalis 2009 – „Gydytojų odontologų draugijos (GOD) penkiolikos metų jubiliejinė konferencija“.Gydytojų odontologų konferencija įvairiomis aktualiomis odontologijos temomis, Kaunas.

Rugsėjis 2008 – Sausis 2009 – Studentų mainų programa „Erasmus“. Odontologijos programa. Valensijos universitetas, Ispanija.

Birželis 2008 – Rugpjūtis 2008 – Gamtos apsaugos savanorystės projektas Islandijoje. Umhverfisstofnun, Environment Agency of Iceland.


Atsiliepimai

Malonus aptarnavimas, kokybiška paslauga ir adekvačios kainos. 3-ius metus lankausi ir po kiekvieno vizito džiaugiuosi.

Robertas Švarcas

Atsiliepimas paliktas Google

Tikrai malonus ir profesionalus aptarnavimas!!! Ačiū Jums už jūsų rūpestį 😊

JoviTa Win

Atsiliepimas paliktas Facebook

Lankomes visa šeima ne vienerius metus. Turėjome įvairiausių problemų su dantimis, kuriuos puikiai išsprendė. Labai patenkinta kokybės ir kainos santykiu. Superiniai specialistai.

Aistė Semėnė

Atsiliepimas paliktas Google

Ačiū už tokį profesionalų darbą! 🌸👌 Du apsilankymai, skirtingais tikslais, ir abu puikiai pavykę. Kainos ir kokybės santykis 5⭐. Pirmą kartą per tiek metų, eiti į odontologijos kliniką – taip pat smagu, kaip lankytis pas grožio industijos meistrą, manikiūrui ar naujai šukuosenai. 😏 Iki sekančio susitikimo.

Ernesta Erbio 

Atsiliepimas paliktas Facebook

Tik patys geriausi atsiliepimai ! Malonus aptarnavimas, jauki aplinka. Profesionalūs gydytojai. Tikrai patenkinta atliktu darbu. Labai šauni gydytoja Ieva bei ortodontė Diana. Mažametė dukra be baimės taip pat lankosi šioje klinikoje. Lankysimės ir toliau, visa šeima. Ačiū ir nuoširdžiausios sėkmės 🙂

Asta Stakniene

Atsiliepimas paliktas Google

Tikrai vienareikšmiškai pati geriausia odontologijos klinika, niekada negalvojau, kad po danties rovimo sėdėsiu geros nuotaikos, bet pasirodo tai įmanoma, kai dirba profesionali komanda, ne tik savo srities profesionalai, bet ir morališkai labai padeda proceso metu, o ne šaltu veidu atlieka darbus! Priėmė mane skubos tvarka su skaudančiu dantim, dirbo po savo darbo valandų, kad tik padėt man. Labai labai nuoširdžiai dėkoju ir nuo šiol lankysiuos tik pas Jus! 🌷

Dominyka Mačiulienė

Atsiliepimas paliktas Facebook

Mūsų tikslas - pasiūlyti klinikos pacientams aukščiausią paslaugų kokybę!

Kviečiame registruotis vizitui, pateikiant reikalingus duomenis, ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.

1. Pasirinkite paslaugą ir vizito tikslą

2. Kontaktinė informacija apie jus

Ar esate šiuo metu Riešės odontologijos klinikos pacientas?