UAB Riešės sveikata, įmonės kodas 125151235 (toliau Duomenų valdytojas) internetinės svetainės www.riesesodontologija.lt ir odontologijos klinikos esančios Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, LT-14266 Vilnius, įmonės asmenų privatumo ir slapukų politika.  

Vertindami jūsų pasitikėjimą mumis, gerbiame jūsų asmeninius duomenis, todėl imamės visų saugumo reikalavimų tinkamai juos laikyti ir naudoti. Naudodami privatumo ir slapukų politiką mūsų tikslas suteikti jums aktualią informaciją greičiau ir paprasčiau. Užtikriname, kad gautus duomenis naudojame pagal visus BDAR  ir LR Sveikatos priežiūros reikalavimus.

PRIVATUMO POLITIKA

Visa informacija apie paciento buvimą klinikoje, gydymą, sveikatos būklę, diagnozę, prognozes yra konfidenciali. Informacija apie pacientą teikiama, jeigu tai privaloma pagal galiojančius teisės aktus arba gavus paciento sutikimą skelbti informaciją viešoje erdvėje.

Klinikos klientų duomenų apsaugos politika

Kiekvienas pacientas klinikoje pateikia savo asmens duomenis ir gydymo istoriją, kuri reikalinga suteikti kokybiškas paslaugas ir sveikatos knygutei pildyti. Kita paciento asmeninė informacija gali būti naudojama asmens identifikacijai ar esant poreikiui siųsti informaciją apie artėjantį vizitą bei teikti konsultaciją telefonu. Šiuo tikslu tvarkomi šie asmens duomenys: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. paštas, asmens kodas, ligos priežastis ir istorija. Esant poreikiui renkama papildoma informacija apie draudimo bendrovę ar nelaimės atvejui skirtus kito asmens kontaktus.

Kaip tvarkomi asmens duomenys klinikos viduje

  • Kiekvienas klinikos darbuotojas užtikrina tinkamą duomenų naudojimą bei atsako už jų saugumą.
  • Pacientų duomenys saugomi 15 metų.
  • Pacientų duomenys negali būti perduoti tretiesiems asmenims.
  • Nauji darbuotojai yra supažindinti su konfidencialumo politika.

SLAPUKŲ POLITIKA

Nurodytoje internetinėje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies), kurie skirti efektyviai analizuoti lankytojų duomenis bei gerinti svetainės funkcionalumą.

Sutikus su slapukų politiką bus renkami IP ir demografijos duomenys, koks naudojamas įrenginys bei naudotojo elgsena svetainėje. Gauta informacija padės analizuoti įpročius ir pasiūlyti Jums visavertes paslaugas bei prie Jūsų poreikių priderintą turinį.

Asmens duomenų subjektas pateikdamas savo asmens duomenis sutinka ir neprieštarauja, kad duomenų valdytojas juos valdytų ir tvarkytų šiose politikose bei teisės aktuose nurodytais tikslais ir tvarka.

Tačiau gerbdami jūsų privatumą visada turite galimybę nesitikti su slapukų politika, tiesiog nepaspaudus „sutinku“ mygtuko.

Duomenų valdytojas

Riešės odontologijos klinika
Molėtų g. 13-1A, Didžioji Riešė, LT-14264 Vilniaus raj.
Tel.: +370 (5) 272 9988

Jei turite klausimų, kaip renkame, naudojame ir kaupiame informaciją, susisiekite info@riesesodontologija.lt